Aktivnost koju sufinancira Europska komisija
Prijava na Newsletter

GRASS Croatia - Razvoj ruralnih područja i poljoprivrede za uspješno društvo

Nema novih najava.

AdresaTel/faxMailKontakt osoba
PODRUČNI UREDI SJEVERNE HRVATSKE
Poljana F. Tuđmana 4,
43000 Bjelovar
043/211-188
043/211-467
bjelovar@hpa.hrMilica Gregorek-Hanževački, dipl. ing.
J. Jelačića 2, 43500 Daruvar
043/440-305
daruvar@hpa.hr
Drago Uđbinac, struč. spec. ing. agr.
Svilarska 6, 48000 Koprivnica048/622-042
048/222 -183
koprivnica@hpa.hrTatjana Horvat, bacc. ing. agr.
Trg Sv. Jurja 5, 48350 Đurđevac048/270-187
048/812-123
durdevac@hpa.hrIvica Grgičin, ing.polj.
I. Z. Dijankovečkog 12, 48260 Križevci 048/270-187
krizevci@hpa.hrMirano Borčić, struč. spec. ing. agr.
Trg Karla Lukaša 26,
48214 Sv. Ivan Žabno
048/851-082
zabno@hpa.hrBranko Đuričić
Zagrebačka 15, 42000 Varaždin042/212-050
042/212-060
varazdin@hpa.hrRosana Bregović, struč. spec. ing. agr.
Kalnička b. b., 40000 Čakovec040/384-696
040/384-590
cakovec@hpa.hrZvonimir Nushol, dipl. ing.
PODRUČNI UREDI ISTOČNE HRVATSKE
Sv. Ivana Krstitelja 100, 31326 Darda
031/742-128
031/742-127
darda@hpa.hrMladen Škiljević, dipl. ing.
Vukovarska 1, 31540 D. Miholjac
031/633-155
031/633-154
dmiholjac@hpa.hrJulijana Bednaić, mag. ing. agr.
Trg J. Runjanina 1, 32000 Vinkovci
032/304-306vinkovci@hpa.hrJosip Šumanovac, dipl. ing.
Matije Mesića 1, 35000 Sl. Brod
035/415-516
035/415-517
sbrod@hpa.hrIvana Solić, dipl. ing.
Cehovska 8, 34000 Požega
034/312-537
034/312-538
pozega@hpa.hrDamir Vinković, dipl. ing.
I.G. Kovačića 13, 33000 Virovitica
033/801-233
033/721-282
virovitica@hpa.hrDavor Vondra, dipl. ing.
PODRUČNI UREDI SREDIŠNJE HRVATSKE
Trg Kar. Stepinca 1, 10380 Sv. Ivan Zelina01/2049-610
01/2007-679
zelina@hpa.hrNedjeljka Houška, dipl. ing.
A. K. Miošića 54, 10410 V. Gorica01/6253-210
01/6236-607
vgorica@hpa.hrRadovan Nemet, dr. vet. med.
Križevačka ulica 4, 10340 Vrbovec01/2728-616
01/2728-617
vrbovec@hpa.hrMario Tretinjak, dipl. ing.
Frana Galovića 13, 49000 Krapina 049/373-030
krapina@hpa.hrMirjana Očko, dipl. ing.
Galdovačka 1, 44000 Sisak044/524-955
044/743-188
sisak@hpa.hrRenato Šunjić, dipl. ing.
Domobranska 3, 47000 Karlovac047/611-978
047/601-160
karlovac@hpa.hrVladimir Biturajac, dipl. ing.
PODRUČNI UREDI ZAPADNE HRVATSKE
Prilaz Kaštelu 8, 52000 Pazin052/622-352
052/617-022
pazin@hpa.hrNeven Rimanić, dipl. ing.
Školska 25, 51300 Delnice051/313-132
delnice@hpa.hrIvana Majdenić, dr. vet. med
A. Starčevića 17, 53000 Gospić053/560-535
053/574-387
gospic@hpa.hrDavor Korečić, dr. vet. med.
PODRUČNI UREDI JUŽNE HRVATSKE
Put Duilova 11, 21000 Split021/457-575
split@hpa.hrPetar Šabić, dipl. ing.
Ulica kralja Tomislava 3, 21260 Imotski021/841-184
021/841-179
split@hpa.hrPetar Šabić, dipl. ing.
Ivana Mažuranića 30/1, 23000 Zadar023/321-943
023/220-409
zadar@hpa.hrDolores Barać, dipl. ing.
Stjepana Radića 55, 22000 Šibenik022/200-862
022/200-861
sibenik@hpa.hrOzren Erceg, dipl. ing.
Marka Marojice 4, 20000 Dubrovnik020/331-380dubrovnik@hpa.hrMr. sc. Ivica Marić